ÖZTÜRK PRES DÖKÜM…

  1967 yılında kurulmuş olan şirketimiz günümüze  kadar bilgi ve kaynaklarını, tecrübelerini ve hizmet kalite anlayışınımüşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdüre gelmiştir ve pazardaki yerini en iyi şekilde almıştır. ISO 9001-2000  Kalite yönetimi sistem belgesi ile Alüminyum ve Zamak alaşımlarından basınçlı pres döküm yöntemi ile parça üretimi yapmaktadır.

Yıllar içerisinde edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile birçok parçanın tasarım, kalıp ve döküm aşamasında deneyimli ve profesyonel bir kadro ile gerçekleştirmektedir. Çevre ve insan sağlığına önem veren firmamız geçmişte elde ettiği başarılarında dolayı üretim yelpazesini çeşitlendirerek  Otomotiv, beyaz eşya, makine, inşaat, gaz akış elemanları gibi  çeşitli sektörlerde faaliyetlerine devam etmektedir.
 

Alüminyum ve Zamak parça üretiminde yur içi ve yurt dışında birçok öncü firmaya hizmet vermektedir.
 

HAKKIMIZDA :

Alüminyum ve Zamak döküm firması olarak, parçaların kalıp tasarımından işlenmesine, döküm aşamasından paketlenmesine kadar geçen süreçleri ve prosesleri kendi çatımız altında  yapmaktayız.

Yüksek kalite de ekonomik çözümler sunmaktayız.

Pres döküm sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi ile hizmet veren firmamız 1 gr ile 5000 gr aralığındaki Alüminyum ve Zamak parçaların dökümünü gerçekleştirmektedir.


FİRMAMIZ:

*Kalıp Tasarımı
*Malzeme Analizi
*Parçaların Enjeksiyon Pres Dökümü
*Yüzey Temizlik İşlemleri
*Parça Montaj

Operasyonlarını büyük titizlik ve ciddiyetle devam ettirmektedir.